Masažai |
← |
Masažas
Kad masažas naudingas ir sveikatai, ir grožiui – žino visi. Tai nerašyta taisyklė.
Masažas – tai plačiausiai taikoma kineziterapijos rūšis. Jis skirtas sveikatai stiprinti, pakelti darbingumui, psichinėms bei fizinėms žmogaus jėgoms grąžinti, taip pat teigiamai veikia taikant tam tikrų organizmo sutrikimų kompleksinį gydymą.
Kasdienė įtampa ir emocinis stresas šiuolaikiniam žmogui, deja, kasdienybė. Stebuklingi prisilietimai atitraukia nuo rūpesčių ir liūdnų minčių, kenčiantiems nuo depresijos masažas padeda išlikti pozityviam. Gydytojai pataria masažą kaip natūralų vaistą nuo nemigos, nuolatinio nuovargio, organizmo išsekimo. Masažas padės esant įvairiems kūno negalavimams!
Atpalaiduojanis ajurvedinis „Santana“ masažas
Raminantys muzikos garsai, mėgstami aromatai ir švelnus „Santana“ masažas – visa tai, ko reikia, kad gerai atsipalaiduotumėte. Relaksacijos metu vyksta laikinas elekrofiziologinių procesų stabdymas centrinėje ir periferinėje nervų sistemoje, todėl pasiekiama būsena, artima sveikam miegui arba meditacijai. Tai teigiamai veikia fizinę bei psichinę žmogaus sveikatą, kadangi gilaus poilsio metu vyksta organizmo sveikimo ir atsistatymo procesai.
Masažo atlikimo metodika
Masažui naudojami dideli kiekiai šalto spaudimo aliejų, kurie šalina senas ląsteles, daro odą elastingesnę bei šildo masažuojamus raumenis.
Kursas – 7-15 seansų, periodiškumas -1-3 kartai per savaitę. Pertrauka tarp kursų – 2-3 mėnesiai.
Tonizuojantis ajurvedinis „Narayana“ mazažas
Tam tikrų aškų stimuliacija naudojama tiek siekiant pagerinti audinių maitinimą, tiek paskatinti jų valymosi procesus. Taip pagerinama kraujo ir limfos cirkuliacija.
Masažo atlikimo metodika
Masažas atliekamas atsižvelgiant į specifines judesių charakteristikas, būdingas šiam masažui. Specialistui būtina plastika, kintantis judesių gilumas ir stiprumas. Nuo to, kaip specialistas geba varijuoti savo kūnu (nuo stiprių judesių iki švelnaus prisilietimo), priklauso atskiro judesio plastika ir efektas.
Kursas – 5-10 seansų, periodiškumas -1-3 kartai per savaitę. Pertrauka tarp kursų -2-3 mėnesiai.
Tailandietiškas pėdų ir plaštakų masažas
Tailandietiškas pėdų ir plaštakų masažas – tai masažo būdas, garsėjantis puikiu poveikiu visam žmogaus organizmui. Tai paprastas ir natūralus terapijos būdas, stimuliuojantis aktyvius pėduose esančius taškus. Pėdose esantys marmos taškai balansuoja došas, padeda įveikti nuovargį bei tingulį, suaktyvina kraujotaką, padeda, jei dažnai būna šaltos galūnės, ar yra problemų su galūnių tirpimu.
Masažo atlikimo metodika
Pėdose ir plaštakose ypač gausu nervų galūnių, todėl jos ypač jautrios masažo poveikiui. Pėdų ir plaštakų masažą galima daryti ir tais atvejais, kai viso kūno masažas yra per didelė apkrova organizmui, pvz. nėštumas, aukštas kraujo spaudimas, didelis kiekis apgamų, įvairios traumos. Masažas daromas su šiltais aliejais, galima naudoti ir eterinius aliejus.
Periodiškumas – 1-3 kartai per savaitę.
Klasikinis segmentinis viso kūno masažas
Klasikinis segmentinis viso kūno masažas sudarytas iš dviejų skirtingų masažo rūšių. Klasikinis masažas daromas per visą nugarą, o segmentinio masažo metu dirbama su struburo segmentais (nervų šaknelėmis) nedideliame plote. Naudojamas kaip gydymo, taip ir profilaktikos tikslais. Šis masažas idealiai tinka žmonėms, dirbantiems sėdimą ar sunkų fizinį darbą, kai visa įtampa susikaupia įvairiose stuburo vietose, kaklo, pečių srityse, dėl ko susiformuoja skausmingi raumenų mazgai. Jo metu atliekami specialūs glostymo, trynimo, maigymo bei vibracijų judesiai.
Kursas – 5-10 seansų, periodiškumas- 1-3 kartai per savaitę, pertrauka tarp kursų – 2-3 mėnesiai.
Aromaterapinis šokolado masažas
Šokoladas dėl savo turtingos kakavmedžio vaisiaus sudėties bei gundančio aromato jau seniai žinomas kaip vienas iš maloniausių energetikų bei afrodiziakų, geros savijautos ir grožio šaltinių. Atpalaiduojančio, švelnaus masažo metu jis suteikia drėkinamąjį, regeneruojamąjį ir liekninamąjį poveikį, tonizuoja ir minkština odą. Šokolado spalva, skleidžiamas aromatas, kreminė tekstūra ir maloni šiluma masažo metu puikiai atpalaiduoja, nuramina ir suteikia nepakartojamą palaimos pojūtį. Taip pat suteikia energijos, pašalina įpampą, pagerina nuotaiką.
Šokolade yra daugiau nei 800 drėkinančių, maitinančių medžiagų. Šokoladas veikia nervų sistemą kaip antidepresantas, pasižymi stimuliuojančiu efektu dėl sudėtyje esančių kofeino ir taninų. Šokolado molekulės stimuliuoja endorfinų ir serotonino – džiaugsmo hormonų – gamybą.
Masažo atlikimo metodika
Masažo metu naudojamas maloniai šiltas ištirpdytas šokoladas ramiai įmasažuojamas į odą. Procedūrai įpusėjus, įvyniojame kūną į šokoladą, taip dar labiau skatindami liekninamąjį ir regeneracinį poveikį. Po masažo ant Jūsų odos išlieka malonus šokolado kvapas.
Periodiškumas – 1-3 kartai per svaitę.
Medaus masažas
Medaus masažas taikomas esant celiulitui, o taip pat ir peršalimui, kosuliui, radikulitui, bei odos valymui. Oda po masažo lieka švelni ir stangri, pagerėja viso organizmo būklė. Savo sudėtimi medus labai artimas žmogaus kraujo plazmai, jo sudėtyje yra apie 30 rūšių svarbiausių mikroelementų, taip pat B grupės vitaminų, askorbo rūgšties, vitamino K bei natūralių antibiotikų. Meduje esantis baltymas ypač reikalingas vaikams augimo metu.
Masažo atlikimo metodika
Medus įmasažuojamas, taikant limfodrenažinį ir klasikinį masažus. Naudojama refleksoterapija. Šiltas medus pilnai padengia visą kūną, perduoda biologiškai aktyvias medžiagas, absorbuoja toksinus ir padeda juos pašalinti iš organizmo. Šis masažas priskiriamas refleksoterapijos grupei. Puikiai nuima nuovargį, teikia lengvumo ir gaivos.
Medaus masažas taikomas:
Kursas – 5-10 seansų, periodiškumas – 1-3 kartai per savaitę, pertrauka tarp kursų – 2-3 mėnesiai.
Gydomasis masažas
Gydomieji masažai rekomenduojami sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiįkai, esant raumenų, sąnarių sąstingiui, sergant sąnarių, stuburo, raumenų ligomis, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, virškinimo organų, centrinės ir periferinės nervų sistemos, urologinėmis, ginekologinėmis ligomis, po operacijų, traumų, taip pat taikomas sporto medicinoje.
Kursas – 5-10 seansų, periodiškumas – 1-3 kartais per savaitę, pertrauka tarp kursų – 2-3 mėnesiai.
↑ | ← |